محل تبلیغات شما

ابوالاسود دوئلى از یاران و شیعیان حضرت امیر بود ،شیعه عادل ، پاک و متدینى بود. صبح امام به قضاوت نصب اش کرد و بعدازظهر عزلش کرد. قاضى یک روزه!

خبر آوردند برایش که حضرت امیر فرمودند شما حق ندارى قضاوت کنى، گفت چطور میشود؟! صبح من را نصب کرده اند، حالا دارند مرا عزل میکنند؟! گفتند بله…

خودش آمد پیش حضرت و گفت چرا من را عزل کردید؟ و ما خنت و لا جنیت ” من که نه خیانت کردم و نه جنایت کردم،نه ى کردم، چرا عزل شدم؟ حضرت فرمودند نه خیانت کردى و نه جنایت، اما به من گزارش داده اند که در دادگاه صدایت را بلندکرده اى و شاکى و متهم ترسیده اند با تو صحبت کنند، صدایت از صداى آنها بلندتر بوده است. تو حق ندارى قاضى اسلام باشى
خب حالا دادگاههاى ما الان اینطورى اند؟ یک کسى برود در دادگاههاى ما روایت حضرت على را روى میز بگذارد و بگوید این مکتب ماست و اینهم
وضع دادگاههاى ما
در شهردارى ها بروید، در استاندارى ها بروید، به ادارات مالیاتى و بانکى بروید، با این اسناد اسلام که براى آنها انقلاب شده است ، مقایسه کنید. براى اینها دهها هزار خون ریخته شده. میتوانى بر طبق این اسناد کار کنى بسم الله، نمیتوانى برو کنار

در روایت داریم اگر کسى مسئولیتى را قبول کند در حالیکه درست نمیتواند

آنرا انجام دهد، خائن است. این  عین کلام پیامبر اکرم است،

فقد خان الله و رسوله و المؤمنین”   استاد رحیم پور ازغدی    انقلاب چیست” سال١٣٩٠

مناسبت های ماه آبان

زیارت عاشورا از نگاه بزرگان

تقدیم به پیاده روان كربلا

حضرت ,دادگاههاى ,بروید، ,عزل ,یک ,فرمودند ,یک روزه ,این اسناد ,نه خیانت ,حضرت امیر ,دادگاههاى ما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

provlighharas وبلاگ آژانس مسافرتی مهر پرواز |مجری مستقیم تور خارجی و داخلی، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، خدمات اخذ ویزا و پیکاپ پاسپورت longpupartghaz mortdamarkens scattypmelo Mildred's receptions وبلاگ اصلی | چت روم فارسی | ققنوس چت suddenly Philip's page gingvibkitzbubb